Září 2013

Weekend

14. září 2013 v 9:51 | Helie |  Diary

Ahoj!

Tak tu máme víkend, konečně. Kdo se taky tak těšil? Já si myslim že většina z vás se těšila...
Musim se tyhlety dva volný dny zamyslet nad tim, jaký napsat článek, protože mi nějak nepřichází nápady, možná napsat další povídku, nevím.. O co byste měli zájem? Nebo třeba udělat nějaké koláže s oblečením.. Tipy na knížky, filmy... No, teď mě toho napadá celkem hodně, ale uskutečnit to, už bude trošku těžší.... Ve škole je všechno v pohodě, nic nějak extra zajimavýho.... Jenom nás tenhle týden ve třídě byla asi polovina z 27 lidí, protože osm jich odjelo na takový zájezd do Anglie a někdo byl i nemocnej.. Řeknu vám, bylo to fajn být tam v tak malém počtu... Větší ticho, klid, bez hádek atd..
Facebook
Nebo mě ještě teď napadá, že bych mohla udělat nějakej tag, nebo challenge... Nebo Playlist pro vás..
Jo, to by možná šlo.... Odpoledne asi odcházím ke kamarádce u které budu spát, takže zpříjemnění dne s takovýmto počasím.. Něco jako vítr, vypadá to že bude pršet a je zataženo, no, zkrátka nic moc... Moc se k ní těšim...:).
Od teď, jí na tomhle blogu poznáte pod přezdívkou K.... Né, její jméno nezačíná na K, ale přezdívám jí tak proto, že to prostě pochopíme jenom my dvě..:).
Autumn, Porcupine Mountains, Michgan | via Tumblr
(S)Mějte se hezky!
Zatím Ahoj.
Vaše Hellie.

It's raining.. Again..

9. září 2013 v 17:44 | Hellie |  Diary

Ahoj všichni!

Tak nám zase začíná novej týden školy. Jupí!:D. Jinak.. Já jsem víkend prožila tak, že jsem v sobotu dopolende byla doma a potom jsme jely k babičce, která oslavovala narozeniny. O patro výš u babičky v baráku bydlí teta, strejda, bratranec a sestřenice. Potom ještě na tu oslavu přijeli další příbuzní,, No, a mělo se odjíždět nějak večer a my jsme se s bratrancem a sestřenicí rozhodli, že budeme spát u babičky.... Takže jsme tam spali a já jsem byla unavená už okolo- nějak po jedenáctý- takže jsem šla si lehnout.. Ráno jsme tam zůstaly samy jen já, sestřenice a babička, protože strejda s tetou a bratrancem jeli na houby.... Myslím, že v neděli ráno asi, se mi spustila trochu rýma a kašel.... No.... Potom mě u babičky vyzvedl táta a jela jsem na oběd domů.... Doma bylo napečeno a uvařeno, takže ráj pro milovníka jídla jako jsem já:D.Odpoledne v neděli jsme jeli k druhé tetě, sestřenici a bratrancovi.. Sestřenice měla oslavu narozenin... Večer jsme přijeli domů a ptom jsem v noci kašlala. Dneska ráno jsem se probudila, chystala se do školy a těšila jsem se na sbor a na hudebku že si konečně zazpívám. No, sice mě bolelo krku, mám kašel a rýmu, ale nějak jsem to zvládla si zazpívat. Ráno jsem ještě vypila takovej ten žlutej prášek, kterej když se rozpustí ve vodě, tak je z toho potom něco jako čaj.. Kamarádka mi potom ve škole dala šalvijejovou pastilku, takže jsem to zvládla. Jinak na sboru jsme se s kamarádkou nasmály.. Prostě nás chytla taková ta smací nálada, myslím, že mi většina z vás rozumí.... A potom jsem měla housle, táta vyzvedl mě a kámošku, která měla saxofon a na kterou jsem čekala a jeli jsme domůůů.... No a teď tu sedim na posteli s nějakým malinovo, šípkovým čajem, smrkám, kašlu, jsem na Facebooku a píšu článek:).
Новости
Ano, fotka hrníčku s tématikou Harryho Pottera! To by šlo možná udělat jako DIY..Mám ráda Harryho Pottera. A co vy??:)).
Jinak, to už bude asi dnes všechno, no.
Mějte se hezky všichni!!!!
Zatím Ahoj!
Vaše Hellie:).

Would you let me,see beneath your beautiful tonight..

7. září 2013 v 7:15 | Hellie |  Diary

Ahooooj!

Tak jak jste se měli od té doby co jsem nenapsala článek? Nějak nevím, nemůžu se dokopat k tomu napsat ten článek o tom, co jsem dostala k těm narozeninám. Měli byste o něj zájem? Jinak, mám takovou ''perličku'' z mého života... Jak asi víte, teď jsem v devítce.... No a poprvé máme vyučování od devít hodin ráno. Možná už vám dochází o co se bude jednat. Skoro jako každé ráno se pro mě stavila kamarádka a po společné dohodě jsme se shodly, jakože teda pojedeme dřív, abysme nepřijely později. Vyšly jsme tak asi v 8:20.. Když jsme šly na zastávku, viděly jsme tramvaj, která nám ujela skoro před nosem. Ale furt jsme byly tak nějak v klidu, že to ještě určitě stihneme.. No.. Tak a potom jsme asi v 8:44 byly na zastávce, kde jsme měly přestoupit na autobus.Přidala se k nám další kamarádka, takže už jsme byly tři.. Čekaly jsme celkem dloho.. Ale potom jsme asi tak tipuju v 8:50 odjely z té zastávky.. Pak už jsme se ale začínaly mírně bát.. Protože přece jenom skoro deset minut před začátkem hodiny jsme ještě tvrdly v autobuse asi pět zastávek od školy.. No a pět minut před začátkem hodiny jsme se shodly všechny tři, že na tu hodinu asi teda příjdeme pozdě. Už se blížíme ke konci.. Na hodinu mělo zvonit v 9:05 a my jsme s napětím jestli to stihneme nebo ne, vystupovaly z autobusu v 9:03. Všechny tři jsme čekaly až se otevřou dveře autobusu a vyběhly jsme z těch dveří a běžely jsme do školy.. Ve škole jsme rychle zuly boty, já jsem byla nejrychlejší, protože jsem si asi tkaničky rozvázala už v autobuse..:D.Tak jsem rychle běžela za zbytkem třídy, s tím, že třeba holky omluvím kdyby už se šlo do třídy. Ale přiběhly jsme jentaktak. Učitel už byl ve třídě a ostatní už se zvedali že už tam půjdou.

No, tak to byl zase jeden můj zážitek.. Díky pokud jste to přečetli.. Jo a nadpis je úryvek z písničky Beneath your beautiful od Labirinth a Emeli Sande..

Zatím Ahoj:).
Vaše Hellie.

School and the other things

4. září 2013 v 15:21 | Hellie |  Diary

Ahoj všichni!

Tak vám sem zase pšu nějaký ten článek. Oslavu jsem teda měla, byla fakt opravdu mooooc moooooc super..Užila jsem si to... Přemýšlím, že vám udělám samostatný článek a tam napíšu a sepíšu a různě popíšu to, co jsem dostala.. Nevím ale, jestli by to bylo zrovna opravdu přínosný, protože mám rozbitý foťák jak už asi víte z jiných článků.. Takže nakonec asi uvidíme jak se to všechno vyvine.. Jinak, jak jste zvládli první školní den? Zažili jste nějaké převratné změny? Já, jak tak nad tím přemýšlím, tak asi ne. Šla jsem do devítky, takže to nějaká extra opravdu velká změna nebyla.... Užila jsem si to tak akorát, znovu jsem viděla své své spolužáky, to bylo super. To by asi bylo všechno co bych vám chtěla napsat..:).

Zatim Ahoj.
Vaše Hellie:).

Celebration

1. září 2013 v 11:26 | Hellie |  Diary

Ahoj všichni:).

Tak už píšu článek. Dneska tu asi nebudu, protože mám oslavu svch narozenin.
Pokud budete chtít můžu pak třeba napsat článek o tom, co jsme dostala, nebo tak:).
Jinak. Zítra je škola... Těšíte se? Já se těšim na všechny ty lidi u mě ve třídě, i mimo třídu. Dělala jsem tak trochu větší úklid mého pokojíčku. Kvůli oslavě, ale i prostě pro ten pocit že tu mám čisto a krásně uklizeno. Jdu do devítky, takže mě čeká asi víc učení. Ale i učení na přijímačky. Ale to snad zvládnu. Snad budu zvládat i blog. Jako přidávat články a tak.
Tak se zatím asi mějte.

Zatím Ahoj:).
Vaše Hellie:).